قوانین وب سایت دیجی پویا

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی دیجی پویا

تمامی سفارش و خریدها از فروشگاه همراه پویا به معنی پذیرفتن قوانین این سایت است.

اصول و قوانین فروشگاه اینترنتی دیجی پویا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی و قوانین تجارت الکترونیک است. حمایت از حقوق مصرف کننده به گردن ماست، همانگونه که کاربر موظف به قوانین مرتبط با کاربر است.
فروشگاه دیجی پویا به اطلاعات خصوصی افراد احترام گذاشته و از آن حفاظت میکند. پس از ثبت هر سفارش فروشگاه اینترنتی دیجی پویا وظیفه دارد کالای مورد نظر را سالم و در اسرع وقت به دست مشتری برساند. لطفا قبل از تحویل کالا از مامور پست ، مرسوله را باز نموده و از صحت و سالم بودن محصول اطمینان حاصل نمایید و از تحویل مرسوله باز شده و مشکل دار خودداری فرمایید . کلیه مرسوله ها تحت پوشش بیمه تیپاکس و پست می باشند که در صورت بروز هرگونه مشکل از طریق کد رهگیری مرسوله پستی در سایت اداره پست قابل پیگیری می باشند لذا در صورت بروز شکستگی ، آب خوردگی و مفقودی ، اداره پست پاسخگو می باشد و شرکت دیجی پویا مشهد  هیچگونه مسئولیتی ندارد.

(توجه داشته باشید در مواقعی که آپدیت لحظه ای موجودی و قیمت در حال اجرا می باشد ممکن است یک کالا ناموجود یا با قیمت قبل ثبت و پرداخت شده باشد، در این موارد خریدارانی که قبل از پرداخت و ثبت سفارش خود، تاییدیه استعلام موجودی و قیمت را از کارشناسان سایت دریافت نکرده اند، و یا در حالت دیگر، در زمان تماس پشتیبان های سایت با شماره تماس ثبت شده خریدار در هنگام خرید پاسخ ندهند، سفارش آنها لغو و مبلغ در صورت پرداخت، بعد از واریز به حساب دیجی پویا،(بعد از 24 ساعت) عودت داده می شود. دیجی پویا هیچ مسئولیتی در قبال تغییر قیمت ها در این زمان به سفارشات لغو شده بر اساس مقررات، را ندارد.)

نحوه محاسبه بیمه و ارسال مرسولات

توجه: مشتری گرامی، درنظر داشته باشید حداکثر بیمه لحاظ شده برای هر مرسوله 20 میلیون ریال می باشد. هر گونه آسیب یا خسارت احتمالی برای مرسولات شما حین ارسال، به عهده شرکت مربوطه(پست، تیپاکس، ماهکس) است و شرکت رایانه همراه پویا بعد از ثبت مبلغ بیمه فوق، هیچگونه مسئولیتی در قبال حوادث احتمالی مربوط به مبلغ واقعی تعیین شده بیمه و آسیب فیزیکی نخواهد داشت.

زمان، نحوه ارسال و تحویل سفارش

زمان و تاخیر ارسال سفارشات به دلایل امنیتی و پرداخت ایمن می باشد. لطفا در نحوه ارسال صحیح، صبور باشید.

* سفارشات درون مشهد با پیک: ارسال با تاخیر 4 ساعته انجام می پذیرد. لطفا آدرس تحویل با زمان معین شده را در نظر داشته باشید. ضمنا تحویل سفارش پیک به خریداران ملزم به ارائه کارت ملی یا کارت آمایش(اتباع خارجه) به نام خریدار در زمان تحویل می باشد، در غیر اینصورت سفارش به هیچ عنوان تحویل نمی گردد.

* سفارشات پستی یا تیپاکس: به دلیل مسائل امنیتی و جلوگیری از سرقت اینترنتی(هک حساب بانکی) این سفارشات با تاخیر 24 ساعته پس از ثبت سفارش ارسال خواهد شد. لذا از شما کاربر عزیز تقاضا می شود در جهت حفظ امنیت و حریم خصوصی اشخاص، این زمان تاخیر را پذیرا باشید.


حریم خصوصی

حریم خصوصی کاربران فروشگاه دیجی پویا محترم و محفوظ است. دیجی پویا هویت شخصی افراد را محرمانه دانسته و به هیچ شخص و یا سازمانی امکان دسترسی به این اطلاعات را نمی دهد. اطمینان داشته باشید اطلاعات شما در سایت فروشگاه دیجی پویا کاملا محفوظ بوده و مورد هیچ استفاده ای غیر از خدمات معمول خرید و فروش قرار نخواهد گرفت. نام و آدرس تنها برای ارسال کالا استفاده خواهد شد.

ما از ایمیلتان (در صورت تمایل شما) برای ارسال خبرنامه استفاده میکنیم. همینطور اگر تمایل داشته باشید برخی اخبار را از طیق پیامک به اطلاعتان می رسانیم.

تایید تلفنی قبل از خرید

با توجه به متن فوق الذکر(پاراگراف نارنجی) بابت مشکلات آپدیت لحظه ای موجودی، قیمت و تماس قبل از خرید، در نظر داشته باشید که تاییدیه قیمت و موجودی قبل از خرید را فقط با تلفن ثابت 3765-3845-051 و شماره موبایل 09904040278 حاصل نموده و حتما نام خانوادگی کارشناس یا پشتیبان سایت را برای پیگیری‌های بعدی به خاطر بسپارید، در غیر اینصورت تاییدیه اخد شده شما برای دیجی پویا غیر قابل قبول خواهد بود.

شرایط بازگشت کالا و استرداد وجه

  •  فروشگاه همراه پویا  فرصت را نیز در اختیار مشتری قرار می دهد که کالا را از نظر ظاهر و سلامت بررسی کرده و در صورت معیوب بودن ظرف مدت  48 ساعت کالا پس از تحویل به فروشگاه همراه پویا  بازگرداند. (توجه داشته باشید این امر پس باز کردن آکبند جعبه مقدور نیست)
  • اگر کالای مورد نظر از جهت رنگ، مدل، ظرفیت و.. با سفارش شما مغایرت داشت،‌ قبل از بازکردن جعبه با شرکت تماس بگیرید تا برای رفع مشکل اقدام کنیم.
  • هزینه بازگشت کالا به عهده مشتری می باشد.
  • کالای برگشتی برای هر امری باید دارای پک بصورت کامل و اولیه باشد و در غیر اینصورت توسط شرکت دریافت نمی گردد.
  • هزینه ارسال گارانتی محصول به عهده خریدار می باشد و گارانتی محصول به عهده شرکت گارانتی کننده می باشد .شرکت رایانه همراه پویا هیچ گونه مسئولیتی جهت گارانتی ندارد.
  • کالاهایی که دارای حجم یا وزن زیاد می باشند به صورت پس کرایه ارسال می شوند که هزینه آن به عهده مشتری می باشد.
  • اجناس مندرج در فاکتور خرید سایت تا تسویه حساب کامل نزد خریدار امانت میباشد.

مدیریت سایت ( پویا پاشاپور )