فهرست مطالب

معرفی بهترین نرم افزارهای رایگان ورزش و نرمش در خانه

در جهت دستیابی به سبک زندگی سالم و حفظ بدنی بهینه، همگی ما آگاهی داریم که ورزش و فعالیت بدنی از جمله اقدامات ضروری است. اما در زمان حاضر، حجم بالایی از فعالیت‌های روزانه ممکن است باعث شود که بسیاری از افراد فاقد فرصتی برای حضور در باشگاه یا انجام ورزش شوند. این شرایط، به تداوم استفاده از اپلیکیشن‌های ورزش در خانه اهمیت ویژه‌ای می‌بخشد.

اپلیکیشن‌های ورزش در خانه به افراد این امکان را می‌دهند که با استفاده از کمترین تجهیزات ممکن، به فعالیت‌های بدنی مفید بپردازند و با پیوسته انجام دادن این تمرینات، به تناسب اندام دلخواه خود دست یابند. اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که به دنبال گزینه‌هایی برای ورزش در خانه می‌گردید، در این مقاله با دیجی‌پویا همراه شوید تا با انواع اپلیکیشن‌های پرامکانات ورزشی آشنا شوید و تجربه‌ی یک زندگی سالمتر را آغاز کنید.

معرفی بهترین اپلیکیشن‌های ورزش در خانه

لیست بهترین اپلیکیشن‌های رایگان ورزش در خانه:

 • اپلیکیشن Nike Training Club: Fitness
 • اپلیکیشن JEFIT Workout Planner Gym Log
 • اپلیکیشن FitOn
 • اپلیکیشن Workout for Women: Fit at Home
 • اپلیکیشن Adidas Training
 • اپلیکیشن Sworkit Fitness – Workouts
 • اپلیکیشن Workout Trainer: Fitness Coach
 • اپلیکیشن Asana Rebel: Get in Shape
 • اپلیکیشن Fitbod Workout & Fitness Plans
 • اپلیکیشن Seven  7 Minute Workout
 • اپلیکیشن Home Workout – No Equipment
 • اپلیکیشن Yoga Studio
 • اپلیکیشن Keelo
 • Sworkit
 • Jawline Exercises
 • Muscle Man
 • Six Pack in 30 Days
 • Leg Workouts
 • Lose Weight in 30 Days
 • Fitamin
 • Beachbody on Demand
 • Sweat
 • Centr by Chris Hemsworth

اپلیکیشن‌های ورزش در خانه با برنامه‌های تمرینی چندگانه، به عنوان یک راهکار موثر برای بهبود سلامتی و تناسب اندام شناخته می‌شوند. این اپلیکیشن‌ها، بستری را فراهم می‌کنند تا تمرین‌های متنوعی را برای افراد ارائه دهند که به تقویت عضلات شکم، سینه، پاها، بازوها و باسن می‌پردازند. از طریق پخش تمرینات هر بخش، افراد می‌توانند تکنیک‌ها و روش‌های صحیح اجرای تمرینات را یاد بگیرند.

تمرینات ارائه شده در این اپلیکیشن‌ها، توسط تیم‌های متخصص و متخصصان ورزشی طراحی می‌شوند. یکی از ویژگی‌های مثبت این برنامه‌ها این است که برای انجام بسیاری از تمرینات، نیاز به تجهیزات ندارید و می‌توانید با استفاده از تجهیزات ساده و مختصری که در دسترس عموم قرار دارد، به اجرای تمرینات بپردازید. به این ترتیب، احتیاج به حضور در باشگاه یا استفاده از تجهیزات پیشرفته برای ورزش کردن ندارید.

از جمله مزایای این اپلیکیشن‌ها، امکان نصب روی گوشی همراه و انجام تمرینات در هر زمان و مکانی است. این امکان به شما این اجازه را می‌دهد که با توجه به برنامه‌ی خود، در هر لحظه از روز یا شرایط مکانی مختلف، به تمرینات ورزشی خود بپردازید. پیش از نصب هر اپلیکیشن، توصیه می‌شود که با انواع این اپلیکیشن‌ها آشنا شده و برنامه‌ای را انتخاب کنید که بهترین تطابق را با اهداف و نیازهای شخصی شما داشته باشد. در این مقاله، به معرفی برترین اپلیکیشن‌های ورزشی جهان که در ابتدا ذکر شده، می‌پردازیم.

معرفی نرم افزار Nike Training Club: Fitness:

یکی از برترین اپلیکیشن‌های ورزش در خانه، Nike Training Club می‌باشد. این برنامه توسط شرکت نایکی تولید شده است، که به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه تولید محصولات و تجهیزات ورزشی با سابقه‌ی درخشان شناخته می‌شود. Nike Training Club با همکاری متخصصان ورزشی توسعه یافته تا به شما این امکان را بدهد که زیر نظر کارشناسان ماهر، برنامه‌های ورزشی روزانه خود را اجرا کنید.

این اپلیکیشن با ارائه برنامه‌های متنوع و چندگانه، از تمرینات مختلفی که به تناسب اندام و سطح توان فردی شما می‌پردازند، پشتیبانی می‌کند. با استفاده از Nike Training Club، شما می‌توانید به بهترین نحو ممکن به تعادل ورزش و تناسب اندام دست یابید و به‌طور اثربخش برنامه‌های روزانه‌ی خود را اجرا کنید.

اپلیکیشن Nike Training Club یک ارائه‌دهنده جامع برنامه‌های تمرینی متنوع می‌باشد که به کاربران امکان انجام تمرینات متنوعی را فراهم می‌کند. این امکانات شامل تمرینات قدرتی HIIT، حرکات آرامش‌بخش یوگا، تمرینات با کمترین تجهیزات و بهره‌گیری از تکنیک‌های وزن بدن، و نیز نرمش‌های هوازی برای افزایش ضربان قلب می‌شود. این تمرینات به‌صورت رایگان در دسترس قرار گرفته‌اند، اما کاربران با خرید اشتراک، می‌توانند به‌صورت تخصصی و با راهنمایی متخصصان ورزشی فعالیت‌های ورزشی خود را پیش ببرند.

یکی از ویژگی‌های برجسته این برنامه، طبقه‌بندی گسترده تمرینات است که تناسب اندام را برای افراد مختلف از جمله بزرگسالان، کودکان، بانوان و آقایان به‌صورت بهینه فراهم می‌کند. به کاربران این اپلیکیشن این اجازه را می‌دهد که با توجه به ویژگی‌ها و نیازهای خود، تمرینات مناسب را انتخاب و اجرا نمایند.

معرفی نرم افزار Nike Training Club: Fitness ورزش در خانه

در ادامه، این اپلیکیشن به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن‌های ورزش در خانه برای بانوان معرفی شده است، که برنامه‌های آن با راهنمایی مربیان ورزشی بانوان تدوین شده‌اند.

نهایتاً، نکته دیگری که این اپلیکیشن را از سایر همتایان تمایز می‌دهد، پشتیبانی از ساعت‌های هوشمند است. این قابلیت، که معمولاً دارای امکانات پایش سلامت است، به دقت تمام فعالیت‌های روزانه کاربر را ثبت و ضبط می‌نماید. در نتیجه، این اپلیکیشن هوشمند به کاربران امکان دسترسی به اطلاعات دقیق و پیشرفته درباره فعالیت‌های ورزشی و سلامتی خود را می‌دهد.

قیمت: رایگان

ویژگی‌ها: برای سیستم عامل‌های اندروید و آی او اس موجود است، دارای نکات تغذیه و سلامتی

رتبه در گوگل: 4.3

معرفی نرم افزار JEFIT Workout Planner Gym Log:

اپلیکیشن Gym Workout Plan یا JEFIT، به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن‌های ورزش در خانه شناخته می‌شود و تأییدیه‌هایی از کارشناسان ورزشی دریافت کرده است. این برنامه با دقت تمام جزئیات تمرینات ورزشی کاربران را نظارت می‌کند و با ارائه ویدئوهای باکیفیت، اطمینان حاصل می‌کند که حرکات به درستی انجام شده‌اند. با حدود ۸ میلیون کاربر فعال در سراسر جهان، JEFIT به عنوان یک اپلیکیشن حرفه‌ای با بازخوردهای مثبت از رسانه‌ها به‌شمار می‌آید.

این برنامه با ارائه ویدئوهای آموزشی با کیفیت، کاربران را در انجام صحیح حرکات و تمرینات هدفمند یاری می‌کند. تأکید بر جزئیات و اطلاعات دقیق تمرینات، این امکان را به کاربران می‌دهد تا تمرینات خود را با بهره‌وری بیشتری اجرا کنند و به بهبود فیزیکی خود دست یابند.

این برنامه‌ها شامل تمریناتی چون تمرین ۵×۵، وزنه‌برداری، پاورلیفتینگ، و تمرینات ورزشی با استفاده از وزن بدن و سایر روش‌های تمرین متنوع می‌شوند. این امکان به کاربران فراهم می‌آید تا با توجه به فضای محدود و تجهیزات محدودی که در خانه دارند، آمادگی فیزیکی خود را به‌روز کنند.

یکی از نکات جالب درباره اپلیکیشن JEFIT این است که کاربران می‌توانند برنامه تمرینات ورزشی خود را به‌صورت شخصی‌سازی کرده و تغییرات مد نظر خود را در آن اعمال کنند. این امکان به آنها این اختیار را می‌دهد تا برنامه تمرینی خود را به‌طور دقیق و هماهنگ با اهداف و نیازهای فردی خود تنظیم کرده و با پیشرفت‌های خود همگام شوند.

معرفی نرم افزار ورزش در خانه JEFIT Workout Planner Gym Log

معرفی اپلیکیشن FitOn:

برنامه Fiton - Free Fitness Workouts به‌عنوان یکی از برترین اپلیکیشن‌های بدنسازی در باشگاه شناخته می‌شود. این برنامه امکان کاهش وزن به‌صورت آسان را برای کاربران فراهم می‌کند. Fiton انواع تمرینات ورزشی را به‌صورت شخصی‌سازی برای کاربران خود طراحی کرده است تا به وزن ایده‌آل خود نزدیک شوند. این امکان با استفاده از صدها ویدیوی رایگان از تمرینات تناسب اندام، برای کاربران فراهم شده است.

برنامه Fiton نه تنها انواع تمرینات کاردیو، بلکه برنامه‌های قدرتی HIT، پیلاتس و یوگا نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این گزینه‌ها به کاربران این امکان را می‌دهند که تمریناتی را انتخاب کنند که به بهترین شکل به تناسب اندام ایده‌آل خود برسند. علاوه بر این، مطالعه مقالات در حوزه مراقبت و سلامتی نیز به کاربران این امکان را می‌دهد تا اطلاعات خود را در این زمینه ارتقاء دهند.

هدف اصلی این برنامه افزایش استقامت بدنی، کاهش وزن، و عضله‌سازی می‌باشد. Fiton در ادامه این مسیر به کاربران کمک می‌کند تا استرس را از خود دور کرده و به طراحی آرامش بیشتری در زندگی خود دست یابند.

معرفی اپلیکیشن نرمش در خانه FitOn

معرفی اپلیکیشن Workout for Women: Fit at Home:

نرم افزار "Workout For Women" را می‌توان یکی از بهترین نرم افزارهای ورزش در خانه برای بانوان دانست، که به‌طور خاص برای تمرینات مناسب بانوان طراحی شده است. این اپلیکیشن برنامه‌های ورزشی ۷ دقیقه‌ای روزانه ارائه می‌دهد تا بانوان بتوانند با کمترین زمان ممکن، تأثیر بخش و مداومت ورزش را تجربه کنند و به ساختن بدنی متناسب دست یابند. تمرینات این اپلیکیشن شامل تمرینات چربی‌سوز شکم، فرم‌دهی به ماهیچه‌های تحتانی، کاهش حجم پاها و سایر تمرینات متنوع می‌شوند.

علاوه بر برنامه‌های ورزشی، این اپلیکیشن دسترسی به برنامه‌های غذایی نیز فراهم می‌کند. زیرا اطلاعات محافل ورزشی بدون مراعات برنامه تغذیه، می‌تواند به بهبود کلی شکل و ارتقاء ماهیچه‌سازی اندام کمک نکند. این ویژگی اهمیت ارتباط هماهنگ بین تمرینات و تغذیه را به تصویر می‌کشد.

اپلیکیشن "Workout For Women" توضیحات حرکات را از طریق ویدئوهای آموزشی ارائه می‌دهد و دسته‌بندی‌های مختلفی دارد که به کاربر امکان می‌دهد تمرینات را بر اساس اهداف خود و قسمت‌های خاص اندام مورد نظر بیشتر کند.

متأسفانه، این اپلیکیشن رایگان نیست؛ اما خبر خوب برای بانوانی که تازه قصد شروع ورزش را دارند، این است که بخش‌های ابتدایی فراوانی از امکانات آن به‌صورت رایگان قابل استفاده هستند.

معرفی نرم افزار ورزش در خانه Workout for Women: Fit at Home

معرفی نرم افزار Adidas Training:

محصولات Runtastic به عنوان سوپراستاران دنیای اپلیکیشن‌های ورزشی شناخته می‌شوند، که به لحاظ کیفیت، تنوع محصولات و با پشتوانه‌ی بزرگ برند آدیداس، در تراز اول دنیا قرار دارند. از طریق اپلیکیشن‌های این کمپانی، تجربه متمایزی از خدمات ورزشی دریافت می‌کنید.

یکی از برترین محصولات این گروه، اپلیکیشن adidas Training by Runtastic است که به عنوان یک اپلیکیشن ورزش در خانه از سری Runtastic شناخته می‌شود. این اپلیکیشن با تمرکز بر ورزش‌های 7 تا 45 دقیقه‌ای، امکان انجام تمرینات متنوع را در محیط خانگی فراهم می‌کند. ویدیوهای آموزشی با کیفیت بالا، تمام حرکات و تمرینات را به شکل جذاب و دقیق نشان می‌دهند و چالش‌ها به شما انگیزه اضافه می‌کنند تا به مداومت در استفاده از اپلیکیشن تشویق شوید.

هرچند که این اپلیکیشن به صورت رایگان در دسترس قرار دارد، اما برخی از ویژگی‌ها و امکانات آن نیاز به پرداخت درون برنامه‌ای دارند. برای بهره‌مندی از تمامی امکانات، توصیه می‌شود به نسخه کامل اپلیکیشن و آنلاک کردن امکانات اضافی مراجعه کنید.

تمام دستورالعمل‌های تمرینی در اپلیکیشن Adidas از طریق ویدئوهای با کیفیت ارائه می‌شوند تا خطای احتمالی کاربر را کاهش دهند و تجربه ورزشی را برای کاربران بهبود بخشند. 

یکی از ویژگی‌های برجسته دیگر این برنامه، سازگاری با ساعت‌های هوشمند است. به کاربران اجازه می‌دهد تا به بهترین شکل ممکن از اطلاعات پایش سلامت و فعالیت‌های روزانه خود بهره‌مند شوند. این ارتباط نتیجه‌ای از پیشرفت تکنولوژی و به‌روزرسانی‌های انجام شده در اپلیکیشن‌های ورزشی می‌باشد.

همچنین، اپلیکیشن Adidas این امکان را فراهم کرده است که کاربران بتوانند اشتراک ماهانه یا سالانه تهیه کرده و از امکانات خاص مشاوره‌ای و تمرینی بهره‌مند شوند.

معرفی اپلیکیشن ورزش در خانه Adidas Training

معرفی اپلیکیشن Sworkit Fitness–Workouts:

اپلیکیشن Sworkit Fitness یکی از برترین اپلیکیشن‌های ورزش در خانه محسوب می‌شود. یکی از ویژگی‌های بارز این برنامه، هوشمندانه‌ترین ارتباط با کاربران است. توسعه‌دهندگان Sworkit Fitness بیان می‌کنند که این اپلیکیشن به درستی درک می‌کند که کاربران درگیری‌های روزمره، حالت خستگی و برنامه‌های روزانه خود را دارند. بنابراین، این اپلیکیشن توانسته است خود را به‌طور هوشمندانه در روال زندگی کاربران جا بندازد، خستگی را مدیریت کند و انگیزه‌ای برای ادامه تمرین ایجاد کند.

Sworkit Fitness، مانند سایر رقبا، برنامه‌های تخصصی را با تمرکز بر کاهش وزن، تقویت عضلات، ماهیچه‌سازی، افزایش انعطاف‌پذیری و آمادگی جسمانی ارائه می‌دهد. این اپلیکیشن به خصوص برای افرادی که تازه به ورزش مشغول شده‌اند و می‌خواهند با استفاده از سیستم ارائه‌شده در این اپلیکیشن، ورزش خود را شروع کنند، گزینه‌ی ایده‌آلی است. برنامه‌های تمرینی با تمرکز بر کودکان نیز از دیگر ویژگی‌های جذاب این اپلیکیشن است که به والدین و معلمان تربیت‌بدنی مدارس امکان می‌دهد با استفاده از آن، فرصت سلامت فیزیکی اصولی را برای کودکان ایجاد کنند. این برنامه برنامه‌های ورزشی مناسب برای کودکان را به‌صورت رایگان فراهم می‌کند.

علاوه بر این، Sworkit Fitness ویژگی‌های بسیاری دارد؛ اما برخی از بخش‌های آن تنها از طریق خرید اشتراک ماهانه یا سالانه قابل دسترسی هستند که ممکن است تأثیر منفی بر روی محبوبیت اپلیکیشن داشته باشد.

معرفی نرم افزار ورزش در خانه Sworkit Fitness–Workouts

اپلیکیشن Workout Trainer: Fitness Coach

نرم افزار Workout Trainer با ارائه برنامه‌های تمرینی متنوع و قابل تنظیم، به‌طور خاص برای افرادی که به دنبال ورزش در خانه با امکانات حرفه‌ای هستند، مناسب است. این اپلیکیشن به کمک مربیان تاییدشده و توسط تربیت‌بدنی‌های ماهر تهیه شده که از دقت و اصول ورزشی در تدوین تمرینات استفاده کرده‌اند.

ویژگی‌های این اپلیکیشن شامل دستورالعمل‌های جزئی برای اجرای حرکات، ارائه تمرینات بدون تجهیزات یا با تجهیزات ابتدایی، نمایش تصاویر و ویدئوهای راهنما، و امکان انجام تمرینات با توجه به سطح فعلی و پیشرفت هر کاربر است. این اپلیکیشن از زبان صوتی، تصویری و متنی برای راهنمایی کاربران در انجام تمرینات استفاده می‌کند.

برنامه‌های تمرینی ارائه شده در این اپلیکیشن به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با گذر زمان، سطح دشواری افزوده شده و تناسب اندام بهبود پیدا کند. امکان انجام چالش‌ها و مقایسه پیشرفت با دوستان از جمله ویژگی‌های اجتماعی این اپلیکیشن می‌باشد.

اپلیکیشن Workout Trainer امکان ارتقاء به نسخه Pro را نیز ارائه می‌دهد که با اشتراک ماهیانه فعال می‌شود و به کاربر امکانات اضافی از جمله دسترسی به مربی اختصاصی را فراهم می‌کند.

معرفی نرم افزار Workout Trainer با ورزش در خانه

معرفی نرم افزار Asana Rebel: Get in Shape

برنامه آسانا یک اپلیکیشن فوق‌العاده برای افرادی است که به دنبال زندگی سالم و کاهش وزن هستند. این برنامه حاوی حرکات یوگا و به طور ویژه برای تنظیم سلامت روحی و جسمی طراحی شده است. برنامه‌های آسانا شامل دسته‌های متنوعی از جمله کاهش وزن، کنترل استرس، حفظ تعادل بدن، افزایش انعطاف‌پذیری و تقویت قدرت بدنی می‌شوند.

یکی از اهداف اصلی برنامه آسانا، افزایش انعطاف‌پذیری بدن است. این برنامه با ارائه تمرینات یوگا به‌طور مداوم، کمک به افراد می‌کند تا عضلات و مفاصلشان را بهبود داده و به انعطاف‌پذیری بیشتری دست یابند. از طریق تمرینات مختلف که در برنامه آسانا قرار دارد، افراد می‌توانند به‌صورت آرام و بدون دردسر انعطاف بیشتری در بدن خود تجربه کنند.

برنامه آسانا نه تنها به بهبود جسمی افراد کمک می‌کند، بلکه تأثیرات مثبت آن بر سلامت روحی نیز بسیار قابل توجه است. با انجام تمرینات یوگا و به دست آوردن آرامش درونی، افراد می‌توانند اعتماد به‌نفس بیشتری پیدا کنند و زندگی روزمره‌شان را بهبود بخشند. برنامه آسانا با ارائه تمریناتی متنوع و با کیفیت، به کاربران امکان می‌دهد تا به صورت شخصی و انعطاف‌پذیرانه به اهداف خود در حوزه سلامتی و ورزش برسند.

معرفی اپلیکیشن ورزش در خانه Get in Shape

معرفی اپلیکیشن Fitbod Workout & Fitness Plans:

نرم افزار ورزش در خانه Fitbod یک ابزار قدرتمند برای تمرینات فیزیکی و بهبود آمادگی جسمانی است. این اپلیکیشن با توجه به اطلاعات فردی کاربران، برنامه‌های تمرینی شخصی‌سازی شده ارائه می‌دهد و امکان انجام تمرینات با یا بدون تجهیزات در منزل یا در باشگاه را فراهم می‌کند. از طریق توجه به نیازها و توانمندی‌های هر فرد، Fitbod برنامه‌های متنوع و جذابی ارائه می‌دهد.

قابلیت جالب این اپلیکیشن، ارائه تمرینات جدید و جذاب به کاربران است تا روند تمرینی آنها همیشه جذاب و متنوع باشد. همچنین از ویدیوهای با کیفیت برای نشان دادن صحیح حرکات استفاده می‌شود، که به کاربران کمک می‌کند تا تکنیک‌های درست را یاد بگیرند.

مدیریت دقیق داده‌های تمرینی و گزارش‌های پیشرفت نیز از مزایای Fitbod به شمار می‌رود. این گزارش‌ها کمک می‌کنند تا کاربران بهبود پیشرفت خود را در مدت زمان مشخص مشاهده کنند و اطلاعات بیشتری در مورد عملکرد و سطح آمادگی خود کسب کنند.

اپلیکیشن Fitbod با ارائه اشتراک‌های ماهیانه و سالیانه، امکانات بیشتری را برای کاربران فراهم می‌کند و از طریق مشاوره‌های آنلاین و برنامه‌های ورزشی تخصصی، به کمک بهبود آمادگی جسمانی آنها می‌آید.

معرفی اپلیکیشن ورزش در خانه Fitbod

اپلیکیشن Seven 7 Minute Workout:

اپلیکیشن Seven minute Workout با ارائه تمرینات ورزشی کوتاه و موثر، برنامه‌ای کاربردی برای افرادی است که کمتر از وقت برای ورزش دارند. تمرینات 7 دقیقه‌ای این اپلیکیشن با هدف بهبود تناسب اندام و سلامتی طراحی شده‌اند. همچنین، امکان شرکت در چالش‌های ورزشی با دوستان و مقایسه پیشرفت با آن‌ها، عناصر اجتماعی را به این اپلیکیشن افزوده است.

از ویژگی‌های دیگر این اپلیکیشن می‌توان به ارائه نمودارها و آمارهای پیشرفت کاربران اشاره کرد. این امکان به کاربران کمک می‌کند تا تغییرات در سطح تناسب اندام و سلامتی خود را بهبود ببخشند. همچنین، استفاده از تکنولوژی گیف برای نمایش حرکات ورزشی به کاربران امکان می‌دهد تا بهترین شکل اجرای حرکات را فهمیده و از صحت اجرای تمرینات اطمینان حاصل کنند.

همچنین، امکان ارتقاء به نسخه‌های پرچمدار این اپلیکیشن و دسترسی به ویژگی‌های بیشتر نیز از طریق اشتراک ماهیانه فراهم شده است. Seven به عنوان یک اپلیکیشن ورزشی ساده و موثر، برای افرادی که به دنبال تمرینات کوتاه مدت و موثر هستند، توصیه می‌شود.

معرفی نرم افزار Seven 7 Minute Workout

معرفی نرم افزار Home Workout–No Equipment:

"Home Workout  No Equipment" یک اپلیکیشن ورزش در خانه که به طور کامل بدون نیاز به هیچ وسیله‌ای، برنامه‌های تمرینی متنوع را ارائه می‌دهد. این اپلیکیشن با تمرکز بر روی حرکات بالاتنه و تمریناتی که عمدتاً به تقویت عضلات شکم، سینه، و بازو می‌پردازند، به ورزشکاران امکان انجام تمرینات بدنسازی در محیط خانگی را می‌دهد.

با توجه به اسکرین‌شات‌ها، مشخص است که Home Workout از مربی حرکات ورزشی بهره می‌برد و تمرینات خود را با توجه به نیازهای آقایان طراحی کرده است. علاوه بر حرکات ورزشی، این اپلیکیشن دارای متخصص تغذیه است که می‌تواند در بهبود تغذیه و برنامه‌ی غذایی ورزشکاران موثر باشد. این اطلاعات شامل میزان کالری مصرفی و دریافتی روزانه، شاخص جرمی بدن، و وزن فرد می‌شود.

مزیت این اپلیکیشن این است که به صورت مبتدی، می‌توانید از آن به صورت رایگان استفاده کنید. اما برای دسترسی به مراحل پیشرفته‌تر، نیاز به پرداخت درون‌برنامه‌ای خواهید داشت. با توجه به محدودیت‌های پرداخت در کشور، توصیه می‌شود که نسخه فول و آنلاک این اپلیکیشن را از دانلودسنترهای ایرانی دریافت کنید.

 قیمت: رایگان

ویژگی‌های بارز:

ارائه برنامه‌های تمرینی تخصصی بر اساس اجزای مختلف بدن

 شامل تمرینات فول بادی

 رایگان در دسترس بودن برنامه

 رتبه در گوگل پلی: 4.9

معرفی اپلیکیشن ورزش در خانه Home Workout–No Equipment

معرفی نرم افزار Yoga Studio:

اپلیکیشن Yoga Studio با ارائه تمرینات یوگا و مدیتیشن، یک گزینه عالی برای افرادی است که به دنبال برنامه‌های ورزش در خانه با تمرکز بر یوگا هستند. این اپلیکیشن امکانات متنوعی را ارائه می‌دهد که افراد مبتدی تا پیشرفته می‌توانند از آن بهره‌مند شوند. ویژگی‌های این اپلیکیشن شامل ویدیوهای HD با توضیحات کامل، ژست‌ها و حرکات یوگا، و امکان ساخت کلاس‌ها و تمرینات شخصی‌سازی می‌شود.

اپلیکیشن به کاربران امکان می‌دهد که براساس سطح تجربه و تجهیزات موجود، کلاس‌های یوگا خود را طراحی و سفارشی کنند. همچنین، با توجه به سطوح مختلف، از مبتدی تا پیشرفته، هر کسی می‌تواند به تدریس حرفه‌ای یوگا پرداخته و به تمرینات خود ادامه دهد.

یک نکته مهم این است که اپلیکیشن Yoga Studio به‌صورت اختصاصی در دو سیستم عامل اندروید و iOS (آیفون) قابل دسترسی است. همچنین، برخی از ویژگی‌ها ممکن است نیاز به اشتراک داشته باشد که کاربران برای دسترسی به امکانات پیشرفته باید اشتراک مخصوص را تهیه کنند.

معرفی اپلیکیشن Yoga Studio و ورزش در خانه

معرفی نرم افزار Keelo:

اپلیکیشن Keelo با تمرکز بر تمرینات با شدت بالا و تمرینات قدرتی، به کاربران امکان می‌دهد تا با استفاده از حداقل تجهیزات و در محیط خانگی، تمرینات متنوع و موثری را انجام دهند. این اپلیکیشن به عنوان یک راهنمای تمرینات با ویدئوها و برنامه‌های تمرینی ساخته شده توسط متخصصین تربیت‌بدنی معتبر شناخته می‌شود.

ویژگی‌های اصلی اپلیکیشن Keelo شامل تنوع در تمرینات، تمرینات با شدت بالا که تحت نظر متخصصان طراحی شده‌اند، و امکان تنظیم برنامه تمرینی بر اساس سطح فعلی کاربر می‌باشد. این اپلیکیشن به کمک الگوریتم‌های هوشمند، برنامه تمرینی را به‌صورت دقیق بر اساس پیشرفت هر کاربر تنظیم می‌کند.

همچنین، Keelo امکان ارائه آمار و گزارش‌های پیشرفت را فراهم می‌کند تا کاربران بتوانند تغییرات و پیشرفت خود را در طول زمان مشاهده کنند. این اپلیکیشن مناسب برای افرادی است که به دنبال تمرینات با شدت و متنوع هستند و می‌خواهند بدون نیاز به تجهیزات پیشرفت خود را در ورزش ادامه دهند.

معرفی اپلیکیشن Keelo با ورزش در خانه

معرفی اپلیکیشن Jawline Exercises:

اکنون، جلب توجه به داشتن چهره‌ای فرم و خوش‌آمد، به عنوان یک موضوع حیاتی و جذاب درون‌ زندگی آقایان و خانم‌ها تبدیل شده است. این مسئله به گونه‌ای اهمیت یافته است که بسیاری آماده‌اند برای دستیابی به این هدف، هزینه‌های زیادی را پذیرفته و پرداخت نمایند. در این شرایط خوشبختانه، یک اپلیکیشن فوق‌العاده و حرفه‌ای با هزینه صفر وجود دارد که شما را از نیاز به هزینه‌های اضافی آزاد می‌سازد. در اینجا ما به شما نرم افزار ورزش در خانه Jawline Exercises را پیشنهاد می کنیم.

نرم افزار ورزش در خانه Jawline Exercises

معرفی نرم افزار Muscle Man (بدنسازی آقایان):

یکی از بهترین اپلیکیشن‌های ورزش در خانه که به طور اختصاصی برای آقایان طراحی شده است، اپلیکیشن Muscle Man می باشد که به ایجاد حجم در ماهیچه‌ها و کاهش چربی در مناطق خاص از بدن کمک می‌کند و با نام نرم افزاری "بدن‌سازی در خانه برای آقایان" است. این اپلیکیشن نه تنها تمرینات مناسبی را ارائه می‌دهد بلکه به شما کمک می‌کند تا برنامه غذایی با پروتئین بالا را به همراه تمرینات انجام دهید. این رویکرد ترکیبی از تمرینات کاردیو و تمرینات مخصوص بدنسازی را فراهم می‌کند تا شما بتوانید به طور جامع به بهبود حجم و شکل بدن خود بپردازید. اطلاعات تغذیه‌ای و تمرینات ارائه شده توسط این اپلیکیشن با همکاری متخصص‌های ورزشی و تغذیه طراحی شده‌اند، تا شما بتوانید با دقت به تمرینات و رژیم غذایی خود پایبندی کنید و به نتایج مطلوب دست یابید.

معرفی اپلیکیشن Muscle Man

معرفی اپلیکیشن Six Pack in 30 Days:

نرم افزار "Six Pack in 30 Days – Abs Workout" بهترین انتخاب برای دستیابی به شکم عضلانی، یا به عبارتی "سیکس پک" در خانه برای دارندگان گوشی‌های اندرویدی محسوب می‌شود. این نرم‌افزار با برنامه ورزشی ۳۰ روزه خود، وعده‌های غذایی مناسب و حرکات اختصاصی، کمک به تبدیل چربی‌های شکم به عضلات می‌کند. یکی از ویژگی‌های برجسته این برنامه انعطاف‌پذیری آن است، زیرا برای افراد با تمام سطوح سنی و وزنی قابل تنظیم است. به همین دلیل، این اپلیکیشن به عنوان بهترین برنامه ورزش در خانه برای بانوان نیز توصیه می‌شود.

یکی از ویژگی‌های بارز این برنامه، دسته‌بندی تمرینات در سه سطح مختلف آمادگی بدنی است. به کاربران این اجازه را می‌دهد که سطح مناسب برای تمرینات خود را انتخاب کرده و به بهترین نتایج برسند. هر حرکت تمرینی به‌همراه ویدئو آموزشی ارائه شده است، که کمک به انجام صحیح تمرینات می‌کند. این برنامه با امتیاز ۴.۹ در گوگل پلی، نشان از محبوبیت و اعتماد کاربران به آن دارد.

معرفی نرم افزار Six Pack in 30 Days

نرم افزار Leg Workouts:

برنامه Leg Workout به عنوان بهترین اپ ورزش در خانه مخصوص تمرین پای آقایان با تنها ۷ دقیقه تمرین در روز طراحی شده است. این برنامه به شما امکان می‌دهد با تمرینات کوتاه، چربی‌های خود را سوزانده، وزن خود را کاهش دهید و در عین حال به بهبود ظاهر ماهیچه‌های پای خود بپردازید. یکی از جذابیت‌های این برنامه این است که برای انجام تمرینات، به هیچ تجهیزات ورزشی خاصی نیاز ندارید. همچنین، برنامه شما را به زمان تمرین‌ها یادآوری می‌کند.

این برنامه، مدت زمان کوتاه تمرین را به یک مزیت تبدیل کرده و بدون نیاز به تجهیزات خاص، امکان ورزش در خانه را برای کاربران فراهم می‌کند. به علاوه، اگرچه تمرکز اصلی بر روی پاها است، اما این برنامه نقاط دیگر بدن را نیز تقویت می‌کند. با این ویژگی‌ها، برنامه Leg Workout به عنوان یک اپلیکیشن کامل واقعی برای تقویت و شکل‌دهی به خصوص پاها محسوب می‌شود.

معرفی نرم افزار ورزش در خانه Leg Workouts

معرفی برنامه Lose Weight in 30 Days:

برنامه "Lose Weight in 30 Days" به عنوان بهترین اپلیکیشن ورزش در خانه برای بانوان شناخته می‌شود. این اپلیکیشن با هدف کاهش وزن در مدت ۳۰ روز و با ارائه آموزش‌های مختلف، برای سیستم عامل اندروید توسعه یافته و به صورت رایگان در فروشگاه گوگل پلی در دسترس قرار دارد.

برنامه "Lose Weight in 30 Days" شامل تنوع ورزش‌ها برای انحصار بخش‌های مختلف بدن، از جمله پاها، دست‌ها، شکم و ... است. این برنامه بدون نیاز به تجهیزات ورزشی خاص طراحی شده و با انجام منظم تمرینات، امکان کاهش سریع کالری و وزن را فراهم می‌کند. برنامه با استانداردهای ورزشی طراحی شده و سطوح سختی تمرینات و حرکات به طور گام به گام افزایش می‌یابد.

علاوه بر انواع تمرینات، "Lose Weight in 30 Days" رژیم‌های غذایی موثر و تایید شده‌ای نیز ارائه می‌دهد تا شما بتوانید مقدار کالری دریافتی خود را کنترل کرده و با تغذیه سالم، به نتیجه‌ای مطلوب برسید.

معرفی برنامه Lose Weight in 30 Days

معرفی اپلیکیشن Fitamin:

نرم افزار "فیتامین" با توجه به وضعیت جسمانی و اهداف مشخص هر کاربر، یک برنامه ورزشی خصوصی را طراحی و پیاده‌سازی می‌نماید. اگر کاربران تمایل به دریافت یک برنامه غذایی ورزشی نیز دارند، تیم متخصصان فیتامین به منظور تنظیم چنین برنامه‌ای، به صورت دقیق به نیازها و مشخصات هر فرد پرداخته و آن را به‌طور اختصاصی تهیه می‌نماید.

واقعیت این است که "فیتامین" نه تنها یک اپلیکیشن ورزش در خانه، بلکه یک پلتفرم شامل هر دو محیط خانگی و باشگاه می‌باشد، که شعار آن ورزش در هر زمان و مکان است. به عنوان یک نمونه، در صورت عدم دسترسی به تجهیزات و وسایل ورزشی، این اپلیکیشن با در نظر گرفتن این شرایط، برنامه‌ای مناسب برای ورزش در خانه را برای کاربران خود ارائه می‌دهد.

کاربران فیتامین در طول دوره ورزشی خود به‌سهولت با مربی خود در تعامل هستند و در هر لحظه که نیاز به پاسخگویی به سوالات یا حل مشکلات دارند، می‌توانند با کارشناسان فیتامین تماس بگیرند. علاوه بر این، تمامی افراد با نصب این اپلیکیشن، به صورت رایگان به بانک حرکت‌های ورزشی و برنامه تردمیل دسترسی خواهند داشت.

 قیمت:

 اشتراک یک‌ماهه: ۲۴۹ هزار تومن

 اشتراک سه‌ماهه: ۳۸۹ هزار تومن

 اشتراک شش‌ماهه: ۵۸۹ هزار تومن

 ویژگی‌های بارز:

امکان ارتباط و تماس با مربی تا انتهای برنامه

تهیه و تولید برنامه اختصاصی برای هر کاربر

 رتبه در گوگل پلی: 4

معرفی اپلیکیشن ورزش در خانه Fitamin:

نرم افزار Beachbody on Demand:

اپلیکیشن ورزشی Beachbody On Demand گنجانده‌ای است از تنوعی گسترده از برنامه‌های تمرینی و تناسب اندام، که به صورت علمی و حرفه‌ای ساخته شده‌اند تا نیازهای متنوع و ترکیبی از تمرینات هوازی را برآورده کنند. در این اپلیکیشن، انتخاب‌های بی‌شماری از جمله تمرینات HIIT و barre، یوگا، تمرینات قدرتی، کاردیو، مدیتیشن، رقص و هنرهای رزمی در اختیار شما قرار می‌گیرد، که هرکدام از این گزینه‌ها تحت نظر مربیان مطرح جهانی طراحی و اجرا شده‌اند.

برنامه‌های Beachbody on Demand که در این اپلیکیشن ارائه می‌شوند، با استفاده از دانش و تخصص مربیان برجسته جهانی طراحی و ارائه شده‌اند. این برنامه‌ها به دقت تنظیم شده و بر اساس اصول علمی تمرین و توسعه اندام طراحی شده‌اند، تا به شما این امکان را بدهند که با یک گستره وسیع از گزینه‌های تمرینی، به بهبود و تقویت تناسب اندام خود بپردازید.

قیمت:

90 دلار برای دوره سه‌ماهه

130 دلار برای دوره یکساله

ویژگی‌های بارز:

در دسترس بر روی سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS

امکان انتخاب ورزش‌ها بر اساس تمایلات کاربران

 رتبه در گوگل پلی: 4.6

معرفی اپلیکیشن Beachbody on Demand

معرفی برنامه Sweat:

اپلیکیشن ورزشی SWEAT به عنوان یک پلتفرم جامع برای تمرینات در خانه به منظور تناسب اندام خانم‌ها طراحی شده است، و تنها بر روی سیستم عامل اندروید قابل نصب می‌باشد. برنامه‌های این اپلیکیشن به دست مربیان مشهور و ماهر در زمینه فیتنس بانوان طراحی و تنظیم می‌شوند.

تمرینات ارائه شده توسط SWEAT با در نظر گرفتن اهداف فردی کاربران، به صورت هفتگی و چالشی به طور خودکار ایجاد می‌شوند. این برنامه‌ها، با توجه به نیازها و مهارت‌های هر شخص، برای دستیابی به تناسب اندام مطلوب و بهبود سلامتی بهینه طراحی شده‌اند. علاوه بر تمرینات، این اپلیکیشن رژیم‌های غذایی گوناگون را نیز ارائه می‌دهد تا کاربران را در راه بهبود تناسب اندام خود همراهی کند.

قیمت: 20 دلار در ماه یا 120 دلار در سال

ویژگی‌ها: مختص بانوان، طراحی برنامه تخصصی ورزشی توسط مربیان برجسته، همراهی با رژیم

رتبه در گوگل پلی: 4.3

معرفی اپلیکیشن ورزش خانه Sweat

معرفی نرم افزار Centr by Chris Hemsworth:

کریس همسورث، بازیگر معروف سینما، در سال ۲۰۱۹ اقدام به تأسیس اپلیکیشن Centr نمود. این اپلیکیشن با رویکردی شخصی‌سازی و توجه به اهداف، سطح تناسب اندام، و ترجیحات غذایی هر کاربر، برنامه‌های ورزشی و غذایی فردی را طراحی و ارائه می‌دهد.

تیم Centr از افراد متخصص و ماهر، اعم از مربیان حرفه‌ای، سرآشپزهای معتبر و کارشناسان مدیتیشن و سلامت تشکیل شده است. این تنوع تخصصی امکان فراگیری و تطبیق برنامه‌ها با نیازهای گوناگون کاربران را فراهم می‌کند.

همچنین ارائه‌ی اپلیکیشن Centr بر روی سیستم‌های عامل Android و iOS، امکان دسترسی به این اطلاعات و برنامه‌های تمرینی و غذایی را به کاربران در تمام دستگاه‌های هوشمند فراهم می‌سازد.

قیمت: 30 دلار در ماه، 60 دلار در سه ماه، 90 دلار در سال

ویژگی‌ها: طراحی برای آقایان، برنامه تخصصی بدنسازی و تنظیم تمرینات هیت توسط کریس همسورث

رتبه در گوگل: 4.3

معرفی اپلیکیشن Centr by Chris Hemsworth

کلام آخر

اگر امکان رفتن به باشگاه را ندارید و تمایل دارید در خانه و با کمترین تجهیزات به ورزش بپردازید، استفاده از اپلیکیشن‌های ورزش در خانه می‌تواند به شما کمک کند. در راهنمای بهترین اپ ورزش در خانه دیجی‌پویا، ما به معرفی و بررسی 23 اپلیکیشن فوق‌العاده کاربردی و حرفه‌ای برای ورزش در خانه پرداخته‌ایم. این اپلیکیشن‌ها به شما امکان می‌دهند تا با نصب یکی از آن‌ها بر روی گوشی هوشمند خود، ورزش را به یک عادت روزانه و همیشگی تبدیل کنید و به تناسب اندام خود برسید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما دیجی‌پویایی‌های عزیز سپاس گزاریم، لطفا نظرات و پیشنهادات زیبای خود را با ما به اشتراک بگذارید.